Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Nejnovější: SJEĎTE DOLŮ! =D

 

9.5.2008 Dneska jsem měřila naší těhotné kočce břicho a měří přesně (!) 38 cm. Ovšem když jsem to řikala mamce, chytila se za hlavu a řekla: "To jsem zvědavá co budem dělat s osmi koťatama." To já taky sice nevim , ale určitě si jedno kotě necháme, pokud bude mít ZRZAVÝ NEBO ČERNÝ kotě (a já tajně doufám, že bude :-D).

10.5.2008 Dneska jsem skákala ve stáji kam chodim s "mým" koněm Jordanem takový menší parkur. Jordan strašně nerad chodí první, takže jsme museli jet za Penelopou, na které jela Olinka S. To potom chodí velice pěkně. :-) A tak jsme si zaskákali a dokonce jsem dostala diplom! Pokusím se ho naskenovat do počítače a dát ho sem. Jinak dneska nám byli vybagrovat zahradu na naší novou příjezdovou cestu. Ale tím se nám také zmenší prostor na hraní s Alexem. :o( :-(.

12.5. Tak dneska si s Alexem uděláme takovej trénink...Nevíme jestli to jsou agility nebo skoková dráha. :o)Každopádně nás to baví a Alexe hlavně proto, že mu za odměnu dávám piškoty. Jinak dneska má Alex "zlobivej den". Ráno na nás (konkrétně na mě) vrčel, potom málem roztrhal Taťkovu budnu, potom se vrhl na dělníky, co jsou u sousedů. Raději NO COMMENT:o). Ale mě, i Alexe mrzí, že nám sem NEPŘIDÁVÁTE žádné příspěvky. Tak se polepšete (

A PÁÁ ALFOUN A JULČOUN :-)

23.5.2008- Ahůůjky přidala jsem rubriku Blueberry a O paničce... Všelijaké připomínky pištee do komentářů!:-D A ještě jsem přidala krásnou písničku.

31.5.2008 - Doufám, že mi odpustíte, že jsem dlóóuho nic nepřidala do aktualit. A teď mám aktualit několik. Alex už je v pohodě a Berry roste a roste a je číím dáál tíím vííc krásnější :o). Ale to jsou všechny štěňátka. Berryho si bereme 22.6.2008 a už se to snad měnit nebude =D. Mám nové fotky Berryho. A dám sem i fotky vodítka a obojku pro Berríka =D. Jinak bolí mě koleno, tak nemůžu běhat s Alexem a musí mu to vynahradit dlóuhá procházka. Tu snad přežiju :-).

Berry si asi rád hraje. To teprve poznáme =o).

JJ...hraje si rád =).

A tady je to vodítko a obojek =). Líbí se vám?

Obojek...

A vodítko...

Tak papáá Julík A Alík

9.6.2008- Ahojky! Tak já se moc omlouvám, že jsem ti dlouho nebyla. Zatím nic nového není. Berryho s bereme za 13 dní. Moc se těšíme :o). Přidám sem pár obrázků =). A jak vy se máte? A co vaši pejskové? Pište do komentářů! Jinak...Alex je hodnej, Berry nemá žádné nové fotky. =)Tak doufám, že nějaké přibydou.

 

 

 

 

 

 

 

Obrázky a Animace

Nejlepší obrázky pro Pejsci

Obrázky a Animace

Nejlepší obrázky pro Pejsci

click to comment

15.6.2008- Ahoj všichni! Tak dny, kdy si vezmeme Berryho se krátí a jsou navíc čím dál tím víc příjemnější. Ve škole je polední týden písemek tak mi plosím vás držte palečky =). I když tenhle týden jedeme v úterý na třídní výlet se šesťákama a docela se těšim! A potom ve středu se fotíme. Celá škola, ale já se budu fotit s celou třídou, s holkama (kromě jedné kterou fakt NEMAM ráda), a potom ještě s kámošema a kámoškama. A dneska jsem se fotila s našema kočičkama a s Alexem. Alexovi to fakt sluší a pokusím se dodat fotky =). Na výlet jedeme do koněpruských jeskyní a na zámek Březnice...Ale věřte mi, že raději bych jela na nějakou psí výstavu, nebo bych se jela podívat  na Berríska=D.

Štěňátka papají =)

Berry s tatínkem Rayem.

          

Berry si s taťkou opravdu vyhrál =D.

    

Nejkrásnější fotka Berríska =*.

Jo  a dodám "článeček" o psích plemenech které si mi líbí =D . Tak se mějte JuLČa

A aLeX =D

17.6.2008- Dneska jsem byla na tom výletě. V Koněpruských jeskyních- dobrý , ale moc světla =D. A na zámku Březnice- nuda!
Ani jsme se nemohli klouzat po podlaze =D Jinak fotky mám na : www.lide.cz/klikarova5 . Jinak...Dneska se nám narodili druhá koťátka!! Jedno je: mourovatý, mourovato-černý a celý černý. A to si necháme! =D . A jedno z těch "zbylých" je už zamluvené. O to druhé si klidně pište! =).  Tak PAPÁÁ ALEx A
JULČa

 

 

21.6.2008- Hezký večer, všichni! Tak Berryho bychom se měli dočkat někdy v tomto týdnu. (23.6-26.6.) To jsou termíny. =) Omlouvám se, že nedodávám moc fotek, i když dneska jsem dala na www.julin.rajce.net nové fotečky pejsků. Ale dneska jsem k narozeninám dostala nový foťák a ještě až dostanu Berryho tak bude fotek že si je ani nebudete stíhat prohlížet =D. Tak dneska jsem sice slavila oslavu narozenin =D ale fakt mam narozky až ve středu 25.6.2008 . Mno kolik mi bude nebudu říkat, pač dámy svůj věk neříkají xD. A jinak, v pátek a ve čtvrtek jsem vůbec nemohla na PC pač jsem měla nějakou virózu. =) Naštěstí to mám za sebou. =) TAK SE VŠICHNI MĚJTE JULÍNEK A ALÍNEK

 

24.6.2008- Tak dneska jsem šla do sebe xD Obnovila jsem úvodní stránku, promažu rubriky a přidám jednu novou. A ještě přidám anketu =). Prosím hlasujte! Berry- nic nového. Alex taky nic, akorát se dneska pěkně předvedl na procházce! Šli jsme po cestě k lesu a tam vyšli nějaký lidi s pejskem. Nějaký lovecký pes, nejspíš Ohař. No a tak si jich Alex všiml dřív než já a samozřejmě si chtěl se psem "popovídat". Nějaký pejskové jsou vyčvičeni tak, že když jim něco řeknete, tak opravdu poslechnou xD . Ovšem to já s Alexem neznám. Pro něj rozkaz: "Ke mně!" = "Ode mě!" Ale myslím, že každý dobře zná. Ale dopadlo to dobře =). Zejtra mam narozky a tak sem něco dám. Nejspíš nějaké fotky na www.julin.rajce.net ! xD Mějte se JulINka a AliNka!

6.7.2008- BERRY JE DOMA!!! Tak včera jsme konečně! přivezli Berryho domů (teď právě spinká pod lavicí). Alex je sice na Berryho nevrlej, ale neublížil by mu . Největší problém (nečekaně) je naše kočka . Ta jakmile Berríska uviděla, tak se naježila a vyjela nejdřív na Berryho a potom na mě.Mrcha jedna ošklivá! Koťátka mají už otevřený oči a móóc jim to sluší. Oči mají světle modrý, tak doufáme, že jim to vydrží. Jinak Alex je na nás uraženej, že se víc staráme o Berryho (né že by to byla pravda, ale Alfík si to myslí) přitom to vůbec není pravda! A fotečky jsou zatím tři, páč Berry pořád utíká, když ho fotim =o). www.julin.rajce.net. Budu se pokoušet fotit dál. Jinak Berry pořád něco žvejká, kouše, olizuje nebo hrabe. Tak ho musíme pořádně vycvičit. Dneska jsme měli 1. lekci výcviku. A to se Berry naučil za těch 6 minut povely: sedni, lehni, hop a válej se. Mno já vždycky řikala, že Borderky jsou chytrý pejsci. Tak papá Julíček, Alíček a Berríček!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

www.krizenka-izi.wbs.cz

(Aduškááá a Izuškááá, 21. 6. 2008 23:51)

Ahojky neboj určo sem někdo napíše:-)..třeba já:-Djo a všechno nejky k narozkám!!!!!hodně radosti z Berryho..teda až bude doma:-)..papapa Aduškááá a Izuškááá

www.krizenka-izi.wbs.cz

(Aduška a Izí, 1. 6. 2008 22:28)

Ahoj Juli.Obojek i vodítko jsou moc, moc krásný no ale krásu Berrýska nezakrejou:-D o to se neboj.Mějte se s Alfounem pěkně a ať tě už nebolí koleno! A+I