Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak tady vypíšu všechny naše pejsky:

Baffy Barte Prim 

 

Tak první jsme si pořídili Bafíska. Byl to Hovawart, plavý. Ale Bafísek nebyl jenom plavý ale zlatý. Bafíska jsme si pořídili do domu v Praze. Bafík žil asi 3 nebo 4 roky s námi a potom si ho "přisvojili" maminka a tatínek mýho taťky (babička a děda). Bafísek měl od začátku problémy se srdíčkem. Veterináři mu v roku řekli, že bude žít ještě asi tak půl roku, ani ne. Bafískovi byli 3 a byl v pořádku. To samé mu veterináři řekli ještě asi dvakrát. Bafísek však žil dál v pohodě. Musel sice brát prášky, ale bylo mu dobře. U babičky a u dědy měl moc krásný život. Bafík s nimi snídal, obědval, večeřel, ale i svačil. Začali ho brát jako součást života...Jako světlo tmavých dnů. Nedokázali si život bez něj představit. A tak se Baffy dožil krásného věku 10 let. O prázdninách 2007 začal mít opravdu problémy. Přijeli jsme na týden. Každý den bez vyjímky jsme s ním jezdili k veterinářce a babička s dědou byli den ode dne smutnější. Já jsem stále neztrácela hlavu. Dělala jsem si naděje.....Byli falešné. Veterinářka přišla na to, že má v břiše vodu. Dělala maximum pro to, aby Bafískovi pomohla... Bohužel bez výsledku. Když jsem ho naposledy viděla, měl v očích výraz, který oznamoval, že ho něco bolí. Řekla jsem mu samozřejmě se slzami v očích...: "Bafí vždycky jsem Tě měla strašně moc ráda...Vždycky mi na tebe zůstanou jen ty nejlepší vzpomínky. A odpust mi všechno zlý co jsem kdy udělala...Bafík měl náderný život a já doufám, že umřel s klidem v srdci!

Plavý hovawart

Sisi

Jako druhou jsme měli zlatou retrívřici Sisi. Sisi byl moc krásný a hodný pejsek. Tedy do jisté chvíle. Sisi měli všichni rádi. Byl to pejsek který potřeboval hodně pohybu a měl mooc rád vodu. A protože máme nedaleko od nás rybník, tak si Sisinka vody užila do sytosti. V naší vesnici si našla i kamaráda. Jmenuje se Ferda a je také ve fotogalerii. Bohužel Sisinka začala utíkat. Měla to s Ferdou naplánované tak, že si pro ní Ferda přišel v 7 ráno a vrátili se v 8 večer. A tak to bylo každý den. Sousedé  začali chodit k nám domů se zardoušenými slepicemi. A tak jsme Sisi museli dát pryč. Dokážete si představit, jak mi bylo! A tak ve věku 2 roků, našla nový domov. Nová rodinka má krásnou parcelu, velkou oplocenou zahradu a děti. Sisi má jen to nejlepší. Minulý rok se na nás přijeli podívat nový majitelé Sisi i s ní. Ze Sisinky vyrostla krásná fenečka a já doufám, že dělá jen radost!

Fotky: Zlatý retrívr (foto, obrázky)

A pak je tady Alex. Toho znáte. Nic nového. Ale včera nám udělal velký a opravdu nepříjemný problém. Sousedovic fenka totiž hárá a Alex utekl a  fenku obskočil. Zatím nevíme jestli budou štěňátka, ale se sousedy to bylo fakt zlý. Zatím se to vyvíjí dál, tak nám držte palečky!

 

A náš budoucí pejsek Blueberry. Je to Border kolie a má barvu trikolor (černá,bílá,hnědé pálení). Uvidíme jak se bude chtít cvičit a jak se bude chovat. :o) Doufejme, že dobře! 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář